×

آموزش استفاده از تگ عنوان

خانه مقالات آموزشی سئو و بهینه سازی آموزش استفاده از تگ عنوان
آموزش استفاده از تگ عنوان
سئو و بهینه سازی
24 ژانویه 2020 101 یازدید

آموزش استفاده از تگ عنوان برای سئو سایت (tag title)

تگ عنوان یکی از مهترین عامل های سئو می باشد و معمولا در قسمت head و بین تگ های باز بسته title قرار میگیرد این تگ در عنوان مرورگر ها و نام پیشفرض بوکمارک ها استفاده می شود اما مهترین استفاده این تگ برای موتور های جستجو می باشد و لازم است به عنوان یکتا در سایت داشته باشد.

اول از همه باید همه صفحات شما در سایت تگ عنوان داشته باشند صفحه ایی که این تگ را نداشته باشد ناقص هسنتد و طول تگ تایتل باید ۵۰ تا ۷۰ کارکتر (حرف) باشد .

استفاده از کلمات کلیدی در تگ عنوان :

یکی از فاکتور های مهم برای رتبه بندی یک صفحه تگ عنوان آن صفحه می باشد پس در انتخاب کلماتی که قرار است در تگ عنوان بکار ببریم باید دقت ویژه کنیم اولین نکته این است که در تگ عنوان باید از کلمه کلیدی استفاده کنیم. موتورهای جستجو به کلمه که در ابتدای تگ عنوان می آید رتبه بیشتری میدهند و کلماتی که پشت سر آن می آید همینطور از اهمیت آن ها کاسته می شود در واقع اولین کلماتی که استفاده می کنید مهمترین می باشند.

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی :

دقت داشته باشید که در عنوان نمی شود همه کلمه های کلیدی مطلب خود را قرار دهید موتورهای جستجو متوجه استفاده شما از کلمات مترادف و کلمات تکراری در عنوان را تشخیض می دهند.

قرار دادن نام برند در عنوان :

موضوعی که اغلب سایت ها آن را انجام می دهند قرار دادن نام برند خود در پایان یا اول عنوان می باشد که کمک به برند شدن سایت شما می کند.به این صورت :

آموزش سئو | ره نگاشت

در واقع استفاده از | نیاز نمی باشد فقط برای جدا کردن دو جمله و کمک به خوانایی کاربران استفاده شده است و بیشتر کارکتر ها توسط مرورگر ها نادیده گرفته می شوند. $ ! …

استفاده از کلمات جذاب :

وقتی که سایت شما در نتایج موتور های جستجوگر نظیر گوگل نمایش داده می شود اگر شما از عنوان مناسبی استفاده کرده باشید می توانید بازدید کننده بیشتری را به سایت خود جذب کنید . عنوان شما کوتاه و مفید باشد و از کلمات اضافی استفاده نکنید.

اسفاده از عنوان در محتوا

عنوان که شما انتخاب کردید دقیقا کپی آن را در سر تیتر های خود قرار ندهید برای این کار از مترادف آن استفاده کنید.

نویسنده
علیرضا
یک وردپرس کار دوست داشتنی :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *