محتوای سئو شده چیست

محتوای سئو شده چیست

اموزش سئو محتوا

محتوای که در سایت خودتان مینویسید باید طوری باشد که هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربرانی که به سایت شما می آیند مفید باشد در واقع اگر محتوای شما فقط برای بهینه شدن در موتور های جستجو نوشته شود یا فقط برای کاربران نمی تواند زیاد مفید باشد پس این ویژگی یک محتوای خوب است که بتواند هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران بهینه باشد.

تولید محتوا و سئو چیست
تولید محتوا و سئو چیست

در این مقاله ویژگی های یک محتوای خوب بر اساس سئو به طور کلی بیان می شود بسیاری از بخش هایی که در این مقاله آورده شده است در واقع جزئیات بیشتری دارند که در ادامه مقالات ما انها را توضیح میدهیم.

قبل از نوشتن یک محتوای خوب براساس سئو شما باید کلید واژه یا کلمات کلیدی که می خواهید براساس آن مطلب شما در گوگل بهینه شود را انتخاب کنید این کار را بر اساس تعداد رقبای کلمه کلیدی انجام دهید.

مقالات تولید شده درباره موضوع مورد نظر خود را از سایت های رقیب می خوانید و سعی می کنید خیلی جزئی تر و ساده تر مقاله خودتان را بنویسید که از نظر کاربران مقاله کامل تر و جامع تر از بقیه مطالب ارائه شده در مورد آن موضوع باشد این کار باعث می شود تا کاربران خودشان مطالب را به اشتراک بگذارند.

محتوای تولید شده توسط شما نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد محتوای شما از نظر افزونه سئو نباید کمتر از ۳۰۰ کلمه باشد .

بهینه سازی title در سئو محتوا

در مطلبی که می نویسید سعی کنید کلمه کلیدی یا هم خانواده آن را در تایتل ها بکار ببرید این کار به خصوص در h1 h2 توصیه می شود.

استفاده متعدد از کلمه کلیدی

در استفاده از کلمه کلیدی در محتوا باید دقت کنید که چگالی و تعدادی که استفاده می کنید نسبت به متن باشد. و در استفاده از آن نباید زیاده روی کرد.

استفاده از تصاویر برای سئو محتوا

یک محتوای خوب شامل عکس یا فیلم می باشد که کاربر را بیشتر راهنمایی کند استفاده از کلمه کلیدی در نام و متن جایگزین (alt) تصاویر توصیه می شود.

در نظر گرفتن نیاز کاربران در تولید محتوا بسیار مفید می باشد اگر شما در حوزه کسب کار خود بتوانید این موضوعات را به درستی بشناسید یا پیش بینی کنید می توانید در کوتاه مدت به نتیجه مورد نظر خود برسید و شما تبدیل به یک مرجع خواهید شد. همچنین شما مطالبی را که بیشتر جستجو می شوند را با دقت بیشتری بنویسید تا و وقت بیشتری را بگذارید مقاله هایی که ۱۰ برابر بیشتر مقاله های دیگر جستجو می شوند که در هر کسب کاری وجود دارند, مطمئنا باید با جزئیات دقیق همراه با فیلم عکس مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانید ترافیک بیشتری را جذب کرد.

به فرمت و قالب بندی محتوای خود توجه کنید هر چقدر محتوای شما خوب و قوی باشد اگر از فونت ضعیفی برای نوشتن استفاده کنید خیلی از کاربران بدون توجه به محتوا آن را رها میکنند پس در فاصله جملات و پارگراف ها دقت کنید و از تصاویر با کیفیت خوب و با اندازه مناسب استفاده کنید.

متا تگ ها و استفاده درست کلمات کلیدی در آنها تاثیر زیادی در بالا بردن رتبه و جذب ترافیک بیشتر سایت شما دارند هر کدام از این ها با جزیات در سایت ره نگاشت مورد بررسی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *