×

چطور بک لینک بسازیم

چطور بک لینک بسازیم
سئو و بهینه سازی
28 ژانویه 2020 135 یازدید

بک لینک سازی در سئو

وقتی یک وب سایت به صفحه یا سایت دیگر لینک می دهد در واقع به گوگل می فهماند که این سایت معتبر بوده و دارای ارزش است . در واقع اوسایت داره محتوا و کار وب سایت شما رو تایید میکنه .

اگر تعداد زیادی وب سایت که محتوایی مثل سایت شما دارند به سایت شما لینک بدهند مثل این است که تعدادی افراد به یک نفر رای دادند و گوگل این وب سایت در یک لیست جداگانه قرار می دهد و کار وب سایت برای قرار گرفتن در نتیجه های اول گوگل راحت تر خواهد شد.

البته تمامی لینک ها با ارزش نیستند و باعث این نمیشوند که مهر تاییدی بر سایت شما باشند بلکه بعضی اوقات برعکس این قضیه اتفاق می افتد. اگر سایتی که به شما لینک می دهد یک سایت اسپم باشد گوگل اول سایت اسپم را بررسی میکند و بعد از آن شما را جریمه میکند پس در انتخاب بک لینک باید دقت کنید که از چه سایت هایی لینک میگیرید.

لینکی می تواند برای رتبه ئو ترافیک سایت شما مفید باشد که محتوای لینک دهنده به شما با محتوای سایت شما یکی باشد تا هم از طریق گوگل تایید شوید هم بتوانید کاربرانی برای سایت خود جذب کنید.

جایگاه لینک سازی در گوگل

لینک سازی یکی از سه پارمتر مهم الگوریتم گوگل می باشد و دارای اهمیت بالایی می باشد پس هر سایتی که بتواند لینک سازی بهتری نصبت به رقبا داشته باشد می تواند خیلی سریع رشد کرده به تصویر زیر دقت کنید .

بک لینک سازی در سئو

جایگاه لینک سازی در گوگل

گرفتن بک لینک رایگان

چند روش معمولی برای گرفتن بک لینک وجود دارد که بعضی از آن ها را می نویسیم کارهای خیلی زیادی برای گرفتن بک لینک می شود انجام داد بستگی به خلاقیت خودتون داره.

محتوای مفید و لینک خودکار

این نوع لینک در واقع یکی از بهترین نوع لینک سازی سایت می باشد شما با تولید محتوایی با کیفیت مانند فیلم متن عکس یا پادکست های آموزشی به راحتی می توانید بک لینک دریافت کنید.

لینک از فروم ها و وبلاگ ها

یکی دیگر از روش های بک لینک گرفتن استفاده ازامضا فروم ها و وبلاگ ها می باشد شما مطلبی را که در سایت خود منتشر کردید با کوئری زیر در گوگل جستجو کنید و در فروم یا وبلاگ مورد نظر خود را پیدا کنید.

Site:.com inurl:forum intitle:”نحوه ساخت بک لینک”

Site:.com inurl:blog intitle:ساخت لینک

ثبت سایت در دایرکتوری ها

شما برای گرفتن بک لینک و همچنین برند شدن و جذب ترافیک می توانید در بسیاری از دایرکتوری های رایگان سایت خود را معرفی کنید .

ارسال نظر در سایت های مرتبط

البته باید به این نکته توجه کنید که در این کار زیاده روی نکنید و اینکه فقط در سایت هایی که از نظر محتوایی با سایت شما یکی می باشند.

شبکه های اجتماعی

استفاده درست از شبکه های اجتماعی باعث افزایش رتبه شما می شود همچنین شما می توانید در اخر مطالب سایت خود دکمه به اشتراک گذاری مطب برای به اشتراک گذاری هر یک مطالب سایت خود در شبکه های اجتماعی بگذارید.

لینک گرفتن از سایت ویکی پدیا

این کار به راحتی و با عضویت در این سایت امکان پذیر می باشد شما باید حداقل بیست مقاله ویرایش کنید و بعد اقدام به گذاشتن منبع کنید.

نویسنده
علیرضا
یک وردپرس کار دوست داشتنی :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *